GLASS & CERAMICS / Ceramics / Chokladkopp 15073497
nr 1507 3497
Chokladkopp
med chokladkanna, 3 pcs, Gustafsberg, flintgods med blå dekor, krackelyrer, smärre skador.
med chokladkanna, 3 delar, Gustafsberg, flintgods med blå dekor. Längd: 10-16 cm, djup: 9-16 cm, höjd: 3-17 cm
Condition: krackelyrer, smärre skador
Withdrawn
Monday December 5 2022
at 18:34:10